Логин: Пароль: ?
 
Продукты питания Ткань, одежда, обувь, постельное белье, текстиль Строительные материалы Бумага, пластик, промтовары Биотопливо Продукция для сельского хозяйства, зоотовары Косметика, средства гигиены Медицинские товары и препараты, лекарства Иное

 

Наши партнеры:

 

 

Новости/Аналитика

П'ятірка світових виробників конопляного зерна

22.11.2016
Китай, Франція, Південна Корея, Нідерланди, Чилі

Виробникам насіннєвого матеріалу в Україні варто звернути увагу на налагодження взаємовигідних контактів з сільськогосподарськими виробниками як мінімум з однією з країн, представлених в цьому рейтингу - Чилі.
 
В одному з щомісячних кольорових журналів США присвячених виключно конопляній тематиці кілька днів тому був опублікований рейтинг країн-виробників продукції з конопляного насіння. Не намагаючись коментувати інформацію, викладену на сторінках даного друкованого видання, пропонуємо нашому читачеві для ознайомлення текст автора без будь-яких купюр і виправлень.
 
У Сполучених штатах промислові посіви технічних конопель досі на федеральному рівні є незаконними. Це дурна і недалекоглядна політика, тому потрібно дивитися на досвід інших країн, які є прикладом в даному питанні.
 
Китай
 
Країна - провідний виробник конопель на планеті. У Китаї ніколи не заборонялося промислове культивування cannabisa. На території Піднебесної виробляється близько 44000 тон конопляного зерна в рік і країна посідає друге місце в загальносвітовому рейтингу виробників конопляного насіння. У Китаї виробляється близько 38 відсотків від загальносвітового обсягу насіння конопель. Країна є безумовним лідером у виробництві та експорті конопляних текстильних виробів, а також різних похідних з конопляного волокна. Це основний постачальник конопляних продуктів в США. Китай забронював за собою право на більш ніж половину (606 патентів) всіх ноу-хау пов'язаних з коноплярством в світі.
 
Франція
 
Французи є фаворитами у виробництві конопляного насіння в світі. Обсяг вирощуваного ними насіння становить близько 59% від загальносвітового обсягу. Франція також виробляє левову частку целюлози і паперу в Європі з конопляної сировини. Це один з найбільш розвинених ринків в країнах ЄС, на якому французькі компанії контролюють понад 50 відсотків ринку конопляного волокна і виробленого з нього кінцевого продукту. Французькі сорти конопель універсальні, вони підходять як для культивування промислових посівів і отримання з них зерна, так і волокна.
 
Південна Корея
 
В Азії за обсягами виробництва конопляної продукції Південна Корея поступається лише Китаю. У країні щорічно виробляється 14 тисяч тон конопляного насіння. Не дивлячись на значні обсяги виробництва конопляної сировини, адміністративні бар'єри все ще заважають значного збільшення площ посівів, зайнятих під культивуванням самої високорентабельної сільськогосподарської культури. Саме тому ажіотажний внутрішній попит на конопляне зерно в країні задовольняється за рахунок імпорту значної кількості насіння з Канади.
 
Нідерланди
 
Країна є одним з лідерів по виробництву конопляного насіння в Європі. Обсяг вирощеного насіння щорічно складає близько 6614 тон. Проте є побоювання, що недостатня кількість посівних земель на території Нідерландів не дадуть надалі розширювати промислові посіви технічних конопель. Саме тому голландські компанії масово проводять діяльність, спрямовану на культивування малонаркотіческой конопель на території найбідніших країн ЄС, в першу чергу в Румунії.
 
Чилі
 
Найбільший виробник конопляної сировини в Південній Америці. Країна активно розвиває коноплярство, організувавши найбільший пеньковий ярмарок континенту. Обсяг виробленого в країні зерна становить близько 4385 тон в рік і тому Чилі вважається одним з найбільших виробників конопляного насіння в світі. Істотним недоліком чилійського коноплярства є той факт, що не маючи власного насіннєвого матеріалу, сільськогосподарські виробники Чилі змушені його імпортувати з Італії, Китаю та американського штату Кентуккі.
 
Коментар Асоціації «Українська технічна конопля»
 
У матеріалах автора побіжно вказується країна, яка є одним з основних постачальників конопляного зерна в світі - Канада. У Північній Америці це найбільший виробник конопляного насіння, вже тривалий час експортує його товарні партії в країни ЄС і США. Притому, що площі посівів для одержання конопляного насіння на території Канади значно більше, ніж у Франції і в десятки разів більше ніж в Чилі, Нідерландах або Південній Кореї, відсутність Канади в даному рейтингу робить його не зовсім повним і не коректним. А виробникам насіннєвого матеріалу в Україні варто звернути увагу на налагодження взаємовигідних контактів з сільськогосподарськими виробниками як мінімум з однією з країн, представлених в цьому рейтингу - Чилі.
Объявления
Все объявления »
 
 

facebook

telegram

twitter